Aktualności

przewóz osób i przesyłek Cobra Bus

Witamy na naszej nowej stronie Internetowej!

Spis treści

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy gościć naszych odbiorców na nowej witrynie firmy Cobra Bus. Już od dłuższego czasu braliśmy czynny udział w przygotowywaniu strony oraz dopasowaniu jej do potrzeb naszych odbiorców. Tworząc nową stronę, chcieliśmy, aby nasi przyszli klienci mogli znaleźć wszystkie interesujące ich informację. Ważne było też, aby w łatwy sposób zarezerwować dany przejazd. Wprowadziliśmy również kilka innowacyjnych rozwiązań, które sprawiły, że strona stała się wysoce funkcjonalna.

Co znajduję się na nowej stronie Cobra Bus?

W momencie, w którym zdecydowaliśmy się na zmianę witryny, jasno ustaliliśmy nasze priorytety. Chcieliśmy, aby strona była przede wszystkim praktyczna oraz funkcjonalna — dlatego właśnie każda podstrona posiada dokładny opis świadczonych usług, które przedstawiają przebieg przejazdu.  Zależy nam na tym, aby odbiorcy mieli pełną świadomość, co gwarantuje skorzystanie z naszych usług oraz jakie udogodnienia czekają podróżujących. Jako firma na najwyższym poziomie staramy się zdobyć zaufanie klienta i spełnić zapowiedziane obietnice.
Co ważniejsze, powstała całkiem nowa zakładka z możliwością zarezerwowania przejazdu! Jest to największy krok, jaki wykonaliśmy w stronę klienta. Teraz niezależnie od miejsca czy pory dnia możesz zarezerwować swój przejazd, wypełniając kilka podstawowych informacji. Daje to możliwość wcześniejszego zaplanowania podróży oraz pewność zapewnionego miejsca w busie.

Nowością na stronie jest też zakładka blog, gdzie sukcesywnie z miesiąca na miesiąc będziemy publikować treści, które wzbogacą bazę wiedzy naszych odbiorców.  Treści, które tam spotkacie, będą dotyczyć naszej firmy, wykonywanych usług, ale i również ciekawostek i rzeczy, o których warto pamiętać. Kolejne udogodnienie znajduję się w zakładce kontakt – chcieliśmy stworzyć wiele możliwości kontaktu z naszą firmą, dlatego do wyboru jest numer telefonu, adres e-mail oraz formularz kontaktowy.

Warto też wspomnieć o kolejnej nowej podstronie – Transport paczek. Wiele klientów zgłaszało nam potrzebę nadania przesyłek za granicę. Dlatego postanowiliśmy otworzyć się na ten segment działalności i zaproponowaliśmy naszym odbiorcom usługę przewozu paczek do Niemiec, Holandii i Belgii. Jeśli chcecie zdobyć więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia nowych zakładek strony – tam znajdziecie kompletną ilość informacji.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa Cobry Bus spełni wszystkie oczekiwania naszych odbiorców, a nasz wkład włożony w rozwój zaowocuje większym zaufaniem do firmy. Liczymy na pozytywny odbiór i zapraszamy do stałego odwiedzenia naszej witryny oraz korzystania z usług przewozowych.