O nas

busy do holandii

Zaufana firma przewozowa Cobra Bus

Od wielu lat zajmujemy się transportem osób do krajów Europy zachodniej i największą satysfakcję dla nas przynoszą klienci, którzy powracają  stale korzystając z naszych usług. Doceniamy zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni i dzięki temu stale staramy się poprawiać jakość wykonywanych usług. Pasażerowie naszych busów wraz z zakupem biletu zyskują ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży. O bezpieczeństwo dbają także pasy, gaśnica i wyjścia ewakuacyjne, jednak największą moc posiada kierowca. To on dba o zachowanie spokojnej, miłej atmosfery oraz o bezpieczną podróż bez niespodzianek, dzięki swojemu doświadczeniu wybiera jak najlepszą drogę, aby dowieść pasażerów całych i zdrowych.

Wieloletnie doświadczenie

Działamy już od wielu lat, przewożąc naszych klientów do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Zaufaj nam i ty.

Gwarancja bezpiecznej podróży

Systematyczne badania techniczne pojazdu oraz doświadczeni kierowcy to sukces naszej niezawodności. Bezpieczeństwo naszych pasażerów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu .

Transport bezpośrednio na miejsce

Nasi klienci mogą relaksować się podczas podróży, ponieważ deklarujemy się dowieźć każdego prosto pod wskazany adres, bez konieczności przesiadek.

Zagraniczny transport paczek

Nasza firma poza przewozem osób zajmuję się również międzynarodowym przewozem paczek. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które zapomniały spakować części rzeczy lub potrzebują dodatkowych akcesoriów z domu rodzinnego. Skorzystanie z naszej usługi jest o wiele tańsze niż przekazanie przesyłki kurierowi, dodatkowo zyskujesz pewność, że twoja przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona i dostarczona dla wskazanej osoby. Jesteśmy w stanie odebrać paczkę wprost spod twoich drzwi i jeszcze tego samego dnia dostarczyć ją do odbiorcy.

Transport przesyłek za granice

Wyjeżdżasz do pracy za granicę i nie wiesz jaki środek transportu wybrać? Busy do Belgii, Holandii, Szwajcarii i Niemiec zawiozą Cię szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Zadzwoń!