Przewozy do Szwajcarii

przewozy osób do holandii

Wyjazdy do Szwajcarii razem z Cobra Bus

Długie podróże na zachód Europy to spore wyzwanie dla samochodów osobowych. A co gdyby wybrać przejazdy busem? Cobrabus to świetna opcja na długie podróże w nieznane drogi! Nasi kierowcy to doświadczeni miłośnicy czterech kółek, którzy bez żadnych przeszkód dowiozą Cię w  nawet w górskie tereny Szwajcarii.  Wiemy jak długa podróż może męczyć,  w naszej firmie dbamy aby nie stanowiło to problemu – jesteśmy odpowiednio wyposażeni w liczne udogodnienia. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z wszelkich niespodzianek jakie mogą wyniknąć na drodze, jednak nie są to już zmartwienia pasażerów, ponieważ pełną odpowiedzialność przyjmujemy na swoją stronę.  

Gwarancja bezpieczeństwa

Stale wykonujemy badania techniczne naszych pojazdów oraz jesteśmy przygotowani na każdą niespodziankę czekającą na drodze.

Prosto do wybranego miejsca

Nasi kierowcy wybierają najkrótszą możliwą trasę, która prowadzi do wskazanego przez Ciebie punktu.

Niezwykły komfort

Aby umilić pasażerom podróż, busy do Belgii zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele oraz bezpłatne wifi.

Busy do Szwajcarii - podróż, która minie w komfortowych warunkach

Cobrabus posiada flotę pojazdów dostosowanych do potrzeb klientów. Aby podróż przebiegała przyjemnie i szybko, wyposażyliśmy busy w bezprzewodowy darmowy dostęp do Internetu (wifi), który pozwoli na oglądanie filmu lub słuchanie muzyki podczas jazdy. Udogodnienie stanowi również klimatyzacja oraz ogrzewanie, dostosowane do temperatury oraz pory roku. Jako że bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, to chcemy przedstawić najważniejsze środki ochrony osobistej takie jak pasy bezpieczeństwa, gaśnice oraz wyjścia ewakuacyjne, w które wyposażony jest nasz bus. Dzięki uważnej obserwacji trasy oraz wcześniej analizie, dopasujemy trasę tak aby była jak najszybsza i prosto pod wskazany adres.

transport osób do niemiec i belgii

Wyjeżdżasz do pracy za granicę i nie wiesz jaki środek transportu wybrać? Busy do Belgii, Holandii, Szwajcarii i Niemiec zawiozą Cię szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Zadzwoń !