Transport paczek

przewóz paczek do niemiec, holandii i belgii

Bezpieczny międzynarodowy transport przesyłek

Transport międzynarodowy to coś, co mamy opanowane do perfekcji, dlatego z zaufaniem i pewnością wzorowo świadczonych usług pragniemy zapewnić Państwu możliwość wysłania wraz z naszymi kierowcami:

  • Paczki do Niemiec
  • Paczki do Holandii
  • Paczki do Belgii

Dzięki temu mają Państwo pewność, że cena za taką usługę będzie niższa, niż ma to miejsce w przypadku przesyłek kurierskich, ale również, że trafi ona pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia! Paczki powierzone naszej firmie zostaną dokładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, a ich gabaryty mogą być bardzo różne, co znacznie ułatwia naszym klientom przesłanie nawet najbardziej nietypowych przedmiotów przy pomocy naszych przesyłek zagranicznych.

Bezpieczny transport

Twoja przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona przed wszelkimi uszkodzeniami, dodatkowo zyskujesz pewność, że paczka nie zostanie przez nikogo naruszona.

Przesyłki różnej wielkość

Nasza firma przyjmie paczki niezależnie od ich wielkości, gabaryty dozwolonych przesyłek są większe niż w standardowych firmach kurierskich.

Przesyłka w twoich drzwiach

Aby nadać przesyłkę, odwiedzimy Cię pod wskazanym adresem, a paczka dotrze dokładnie w punkt docelowy odbiorcy w przeciągu 24h!

Paczka na czas

Dla naszych klientów zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim szybki czas dostawy, gdyż nadana przesyłka dociera w do adresata jeszcze tego samego dnia, a więc szybciej niż oferuje to jakakolwiek firma kurierska. Im mniejsza odległość tym powierzone naszej pieczy paczki do Holandii, do Belgii czy Niemiec jadą krócej. Taki atrakcyjny poziom efektywności zawdzięczamy zarówno doświadczeniu naszych kierowców na trasach zachodniej Europy, jak i drobiazgowemu planowaniu ich kursów, które zapobiega wydłużeniu czasu wykonania zlecenia. Dla Państwa wygody nasza firma może zaoferować w standardzie również odbiór przesyłki z konkretnego miejsca wyznaczonego przez klienta oraz dowóz paczki pod konkretny adres!

transport paczek do niemiec i holandii

Wyjeżdżasz do pracy za granicę i nie wiesz jaki środek transportu wybrać? Busy do Belgii, Holandii i Niemiec zawiozą Cię szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Zadzwoń!