Aktualności

transport paczek za granicę, paczki do niemiec, paczki do holandii

3 powody, dla których transport paczek Cobra Bus jest lepszy od innych firm kurierskich

Spis treści

Coraz więcej osób ma potrzebę wysłania paczki za granicę, szczególnie w rejony Zachodniej Europy. Niestety, nie każdy może skorzystać z oferty firm kurierskich, ponieważ transport takiej przesyłki często wiąże się z wysokimi kosztami i bardzo długim czasem oczekiwania na dostarczenie. Żyjąc w XXI wieku, chcemy zapomnieć o dzielących nas granicach, a czas, którym dysponujemy, chcemy poświęcić na wyższe wartości. Klienci firm kurierskich potrzebują gwarancji bezpieczeństwa, a im dłuższy czas oczekiwania na paczkę, tym mniej atrakcyjna staje się firma.

Paczki do Niemiec oraz paczki do Holandii – przewóz przesyłek razem z Cobra Bus

Cobra Bus jako firma na miarę XXI wieku rozszerzyła dostępność nadawania paczek zagranicznych i skróciła czas przewozu paczek do Niemiec i innych krajów Zachodu. W odpowiedzi na szerokie zapotrzebowanie na przewóz paczek za granicę rozszerzyliśmy ofertę w Cobra Bus. Mamy doświadczonych kierowców, z mapami Zachodniej Europy w małym palcu, którzy zaopiekują się nie tylko naszymi pasażerami, ale również przesyłkami naszych klientów. Czas zdaje się płynąć coraz szybciej, a my przyspieszamy razem z nim. Dla nas już nie ma granic, nie ma przeszkód nie do pokonania, a transport paczek do Niemiec nie różni się dla nas niczym od przesyłek krajowych. Paczki do Holandii transportujemy w mgnieniu oka, po drodze rozwożąc jeszcze naszych pasażerów. Zmazujemy granice i rozwijamy zakres działań tak, aby nasi klienci nie odczuli ani w portfelu, ani na zegarku, że ich paczka została wysłana do innego kraju.

Międzynarodowy transport paczek Cobra – co oznacza?

Dostarczymy paczki do Holandii czy Niemiec tak szybko i sprawnie, jak na terenie Polski. Paczki do Niemiec są jednymi z najczęściej wysyłanych, a my dostarczamy je już tego samego dnia! Nie musicie się już Państwo martwić o czas, jaki upłynie od nadania do odebrania paczki. Jeśli potrzebujecie przekazać cokolwiek osobie za granicą, najszybciej zrobi to dla Państwa Cobra Bus.

Dlaczego warto nadać paczkę z Cobra Bus? Paczki do Niemiec i Holandii

Nie przekazujemy przesyłek do żadnych sortowni czy oddziałów, w których paczka spędza przynajmniej kilka godzin, podczas których mogłaby być już w drodze. Dzieje się tak w przypadku standardowych firm kurierskich i wpływa na czas upływający od nadania do dostarczenia naszej paczki. Dzięki pominięciu tego procesu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa przesyłki znacznie szybciej, niż kurier jakiejkolwiek innej firmy.

Jadąc w kurs z pasażerami, kierowca zabiera ze sobą nadane paczki. Dzięki temu paczki przebywają prostą drogę, bez zbędnych przystanków i możemy spodziewać się ich już nawet w ciągu 24 godzin. Większość firm kurierskich, niestety, nie jest w stanie dostarczyć w tak krótkim czasie paczek nawet na terenie Polski.

Przewóz paczek o niestandardowych wymiarach – przesyłki do Niemiec i Holandii

Oznacza to, że przyjmiemy paczki o dowolnych gabarytach – nawet znacznie większe, niż znani Państwu kurierzy mogliby sobie wyobrazić. Daje to naszym klientom nowe spojrzenie na transport paczek i odejmuje zmartwień, gdy chcecie Państwo nadać coś, czego nie przyjęły inne firmy kurierskie. Paczki do Holandii, Niemiec czy też Belgii przybierają naprawdę różne kształty i rozmiary. Bez względu na to, w jaki sposób Państwo zapakujecie paczki, wszystkie są przez nas dodatkowo zabezpieczane i każdą traktujemy tak, jakby skrywała w sobie najdelikatniejszą porcelanę.

Transport przesyłek za granicę – nadaj paczkę do Niemiec, Holandii  Belgii

Firma Cobra Bus powstała z myślą o klientach i pasażerach, a każdą pracę codziennie wykonujemy w trosce o Państwa czas, komfort i bezpieczeństwo. Aby zapewnić Państwu pełną wygodę nadania i transportu paczek, jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do Państwa oczekiwań.

  • Życzy sobie Pani, aby kurier odebrał paczkę prosto spod drzwi? – Żaden problem!
  • A może Pan chciałby, aby paczki do Holandii dojechały pod wskazany adres, zamiast do punktu odbioru paczek? Oczywiście, zrobimy to!

Chcemy Państwu ofiarować coś, czego nie zagwarantuje żadna inna firma kurierska – czas, spokój i wygodę. Cobra Bus gwarantuje naszym klientom transport paczek do Niemiec, Belgii i Holandii w czasie, który dotychczas wydawał się być nieosiągalny. Na zadowolenie naszych klientów składa się wiele czynników, nad którymi ciężko pracujemy. Jednym z tych składników jest również ekologia. Niestety, transport paczek za granicę czy nawet w granicach naszego kraju wiąże się z wysoką emisją CO2. Dzięki połączeniu transportu paczek z przewozem pasażerów możemy obniżyć produkcję dwutlenku węgla i zadbać o powietrze, którym wszyscy oddychamy.

Rezerwacja przejazdu i nadania paczki – międzynarodowy transport przesyłek

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług, stworzyliśmy stronę internetową, na której możecie Państwo zarezerwować przejazd dla siebie lub dla swojej przesyłki. Co trzeba zrobić?  Wystarczy wejść w zakładkę „Zarezerwuj przejazd” i uzupełnić krótki formularz, a my się z Państwem skontaktujemy. Jeżeli macie Państwo szczególne prośby i wymagania – przekażcie je nam podczas rozmowy, a my zrobimy wszystko, aby je spełnić na najwyższym poziomie.

Cobra Bus to zupełnie inny poziom transportu przesyłek zagranicznych. Nie działamy jak standardowe firmy kurierskie, dzięki czemu możemy dać Państwu niestandardowe rozwiązania. Pomijając sortownie paczek, oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. Również dzięki tej uproszczonej drodze, przesyłka nie ma się gdzie zagubić, co z pewnością wpływa na komfort związany z wysyłaniem wartościowych przedmiotów za granicę.

Jesteśmy dla naszych klientów i dzięki nim. Dlatego, jeżeli da się jeszcze bardziej usprawnić transport paczki do Niemiec, Belgii lub Holandii, z pewnością zrobi to Zespół Cobra Bus.

Jakie są zalety nadawania paczek za granicę z Cobra Bus?

Cobra Bus oferuje bezpieczny, szybki i bezpośredni transport paczek do krajów takich jak Niemcy, Holandia i Belgia, bez pośrednictwa sortowni czy magazynów.

Czy Cobra Bus akceptuje przesyłki o niestandardowych wymiarach?

Tak, Cobra Bus przyjmuje paczki również o niestandardowych rozmiarach i wymiarach.

Jak można zarezerwować transport paczki lub przejazd z Cobra Bus?

Aby zarezerwować transport paczki lub przejazd, wystarczy wejść na stronę internetową Cobra Bus i wypełnić formularz w zakładce „Zarezerwuj przejazd”.