Aktualności

mężczyzna podróżujący do amsterdamu z cobra bus

Sprawdź, jak zorganizować wygodny transport na trasie Polska Holandia z Cobra Bus!

Spis treści

Holandia to dość popularny kierunek, w którym udają się Polacy zarówno w celach zarobkowych jak i turystycznych. Wielu z nich jako środek transportu wybiera busy do Amsterdamu czy innego holenderskiego miasta. To stosunkowo tani i komfortowy sposób na podróżowanie pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedniego przewoźnika. Co warto wiedzieć przed podróżą do Holandii? Jak najlepiej się do niej przygotować?

Wyjazd do Holandii – jak się do niego przygotować?

Holandia to jeden z popularniejszych kierunków pracowników sezonowych, ale nie tylko. Istnieje też spore grono osób udających się do tego kraju wyłącznie w celach turystycznych. Niezależnie od celu podróży, należy się do niej odpowiednio przygotować. W jaki sposób?

Na pewno konieczne będzie zabranie ze sobą odpowiednich dokumentów. Jeżeli udajemy się do pracy, warto pokusić się o zabranie holenderskich tłumaczeń. Niezbędny będzie również telefon (koniecznie bez blokady sim) i gotówka – obowiązującą w Holandii walutą jest Euro. Nie ma potrzeby wyrabiana paszportu, wystarczy tylko ważny dowód osobisty.

Wybierając przewozy do Holandii, warto również upewnić się, czy nie ma ograniczeń dotyczących bagażu. Warto zrobić to odpowiednio wcześniej, aby wiedzieć, co można ze sobą zabrać, a co jednak będzie musiało pozostać w Polsce lub zostać dostarczone w inny sposób w miejsce docelowe.

Warto wiedzieć, że każdy, kto chce legalnie pracować w Holandii jest zobowiązany do wyrobienia numeru BSN – jest to bezpłatna usługa. Jeszcze przed wyjazdem należy odwiedzić wojewódzki oddział NFZ i wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), aby uzyskać prawo do korzystania w Holandii z publicznej opieki zdrowotnej.

przewozy do niemiec, przewozy do holandi, busy do Holandii

Co warto zobaczyć w Holandii?

Busy do Holandii docierają do każdego większego miasta. Warto zatem skorzystać z ich uroków i poszukać wyjątkowych miejsc, które warto zwiedzić. Taką listę najlepiej zaplanować już podczas podróży busem. Jednym z najpopularniejszych wśród turystów miast jest oczywiście Amsterdam. Co warto tu zobaczyć? Atrakcji jest całe mnóstwo, a za te najbardziej wyjątkowe można uznać Pałac Królewski, słynną na całym świecie ulicę czerwonych latarni, pływający targ kwiatowy czy jedno z licznych w tym mieście muzeów. Busy Amsterdam Polska są świetnym wyborem na transport, by poświęcić nieco czasu nie tylko na pracę, ale i na zagłębienie atrakcji, jakie ma do zaoferowania stolica Holandii, a jest ich naprawdę mnóstwo.

Dlaczego warto zdecydować się na podróż do Holandii z Cobra Bus?

Busy Polska Holandia wyjeżdżają z różnych zakątków kraju niemal każdego dnia. Jakiego jednak przewoźnika warto wybrać, aby cieszyć się bezpieczną i komfortową podróżą? Stawiając na wygodę i wysoką jakość świadczonych usług, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty Cobra Bus. To gwarancja szybkiej podróży w bardzo dobrych warunkach i, co najważniejsze, za niezbyt wygórowaną cenę.

W Cobra Bus pracują wyłącznie doświadczeni i bardzo dobrze przeszkoleni kierowcy – z nimi każda podróż z całą pewnością będzie bezpieczna. Dodatkowo, wszystkie auta poddawane są regularnym przeglądom technicznym – busy do Holandii nawet z najdrobniejszą usterką nie ma prawa wyruszyć w podróż. Warto wspomnieć też o tym, że każdy z pojazdów posiada również Wi-Fi oraz klimatyzację.

Dlaczego wybrać przewóz osób z Cobra Bus?

Wybierając bezpieczeństwo, komfort podróży i wysoką jakość świadczonych usług przewozowych, Cobra Bus na trasie Polska Holandia będzie najlepszym rozwiązaniem niezależnie od tego czy będziemy podróżować w celach turystycznych czy za pracą sezonową.

Co należy zabrać ze sobą udając się w podróż do Holandii?

Udając się w podróż do Holandii, koniecznie należy zabrać ze sobą odpowiednie dokumenty (jeżeli udajemy się do pracy), telefon (bez blokady sim), pieniądze (najlepiej euro) i dowód osobisty.

Dlaczego bus do Amsterdamu to dobry wybór dla turystów?

Bus do Amsterdamu to odpowiedni wybór dla turystów chcących poznać uroki jednego z najpiękniejszych holenderskich miast.